Vyzkoušela jsem Olaplex Volumizing Blow Dry Mist

By | September 10, 2023

Nikdy jsem se opravdu nebála o objemné vlasy (měla jsem to štěstí, že jsem byla obdařena plnou hustou hlavou vlasů)…dokud jsem je nezačala ztrácet. Mé vypadávání vlasů bylo méně lékařské a více estetické – vlasy jsem si odbarvil ne jednou, ale dvakrát za dva měsíce u barvičky vlasů, kterou jsem měl více zkoumat. Rychlé PSA– Ne každý kolorista dělá dobře odbarvovací a/nebo blond tóny, takže se ujistěte, že ano vaše Výzkum.

Stejně jako u mnoha drastických změn vlasů byla moje nová změna blond vlasů spuštěna životní změnou. Miloval jsem to, dokud jsem si nevšiml, že mi vlasy vypadávají kvůli vážnému, nevratnému poškození. Nezbylo mi nic jiného, ​​než být trpělivý a dopřát si čas na uzdravení a dorůst všech mých vlasů, což byl jeden z nejponižujících a nejděsivějších zážitků mého života. Když vyrostl, už to nikdy nebylo jako dřív.


Odborníci v tomto článku

  • Christin Brown, Christin Brown je kadeřnice celebrit a ambasadorka Olaplexu.

Vedlejším efektem mého odrostu a úplně nové hlavy vlasů bylo, že moje vlasy ztratily svůj normální objem a už nedržely loknu jako dřív. Za těch několik let, co jsem si nechal narůst vlasy a zkoušel každý produkt, který se mi dostal pod ruku, abych napodobil objem, který jsem míval, žádný z produktů nevydržel déle než pár hodin stylingu. To je důvod, proč, když jsem slyšel, že jedna z mých oblíbených značek na opravu vlasů, která pomáhá ošetřovat mé vlasy zpět ke zdraví, věděl jsem, že to musím vyzkoušet a uvolňovat objemovou mlhu, která slibuje trvalý objem jako ze salonu. Zadejte: Olaplex Volumizing Flow Dry Mist (30 $). Vzhledem k tomu, že produkt je formulován pomocí patentované technologie Bonding Building Technology společnosti Olaplex, doufal jsem, že produkt bude konečně řešením mých problémů s objemem vlasů.

Co se stalo, když jsem vyzkoušel Olaplex Volumizing Blow Dry Mist?

Před jeho nedávným vydáním jsem byl pozván, abych vyzkoušel Olaplex Volumizing Blow Dry Mist v Suite Caroline Salon v New Yorku s kadeřníkem celebrit Teddy Charlesem a jeho týmem. Když jsem zírala do zrcadla salonu s očekáváním, že produkt vyzkouším, mojí jedinou touhou – skutečně zažít, co produkt dokáže – bylo dodat vlasům co největší objem. Stylista mi nastříkal vlhké kořínky, dal se do práce, a než jsem se nadála, moje vlasy vypadaly plné, poskakované a lesklé – a celkově vypadaly prostě ZDRAVĚ.

Později jsem se dozvěděl, že produkt byl navržen právě k tomu:“[It] poskytuje dlouhotrvající tvar a pružnost a chrání vlasy pro jemné, lesklé a viditelně zdravé fénování,“ vysvětluje Lavinia Popescu, hlavní vědecká pracovnice společnosti Olaplex. “Je klinicky prokázáno, že zkracuje dobu fénování, poskytuje odolnost proti vlhkosti a chrání před teplem až do 450 stupňů Fahrenheita.”

Ingredience, díky nimž jsou všechny ty krásné denní vibrace možné

Popescu mi říká, že mlha je formulována s jackfruitovými polysacharidy a pokročilými polymery, aby vytvořila měkké, hladké květy pro dlouhotrvající tělo. Mezitím říká: „Lipopeptid z bambusového extraktu chrání před poškozením stylingem a podporuje zachování stylu a hráškové peptidy vlasy kypří, hydratují a chrání,“ dodává Popescu. Společně poskytují objem a styling, který vydrží déle a nezanechává na vlasech žádné zbytky produktu – doporučuje se také pro osvěžení vlasů na druhý den.

Jak používat Olaplex Volumizing Blow Dry Mist

Pokud jste připraveni tento produkt vyzkoušet doma, specialistka na kudrnaté vlasy a ambasadorka Olaplexu Christin Brown přesně vysvětluje, jak produkt používat: „Chcete jej aplikovat na mokré vlasy poté, co je rozčešete,“ říká. „Těsně před osušením ručníkem nastříkejte mlhu a nechejte ji rozptýlit, zvláště tam, kde byste mohli použít větší objem než obvykle,“ dodává. Při fénování doporučuje použít kulatý kartáč, který zvedne kořínky. „Líbí se mi, že je tato mlha super lehká, ale přesto odvede svou práci,“ říká. Hnědá ho také ráda používá na suché vlasy, aby oživila foukání z druhého dne.

Co se stalo, když jsem se pokusila dodat objem svým vlastním vlasům?

Byl jsem připraven vyzkoušet použití produktu doma po udržení profesionálního vyfouknutí co nejdéle. Po umytí a úpravě vlasů (použila jsem šampon a kondicionér Olaplex) jsem si vlasy vysušila ručníkem a poté nastříkala mlhu přímo ke kořínkům. Nejsem doma fénovací typ – nikdy jsem nedokázala držet kulatý kartáč a vyfoukat si vlasy (jen nejsem tak šikovná) a ještě jsem neskočila do rozjetého vlaku Dyson, tak to je rovnačka. Po narovnání a zároveň natočení vlasů žehličkou (to je, dámy a pánové). Můj Talent) Dokázala jsem sebrat zručnost používání kulatého kartáče a – jen trochu – fénování u kořínků, abych uzavřela objem. Výsledek? Moje vlasy měly objem a lesk a nejlepší ze všech: žádné lepkavé zbytky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *