Westman Atelier Liquid Super Loaded

By | September 14, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Kdo by nechtěl zářivou pleť? Milovníci krásy mohou přiznat, že usilovat o přirozeně hydratovanou a osvěženou pokožku je těžší, než se zdá. Mezitím se zaměříme na make-up, abychom ze své pleti dostali maximum. Naštěstí se v roce 2023 značky make-upu posunuly nad rámec pouhého make-upu – do bodu, kdy produkty nejen pomáhají vyzdvihnout naši přirozenou záři, ale také se věda o péči o pleť, která vyživuje naši pokožku, časem zlepšuje. Říká se, že fake it, dokud to nevyrobíte, as kapalným super nabitým osvětlovačem pokožky Westman Atelier (58 $) nebylo vytvoření záře nikdy jednodušší.

Westman Atelier, založený legendární celebritou a editorským vizážistou Gucci Westmanem, je známý tím, že vytváří minimalistický make-up, který je plný prospěšných složek. Liquid Super Loaded Skin Illuminator není výjimkou. Receptura například obsahuje avokádový olej, antioxidant se změkčujícími a zklidňujícími vlastnostmi. Pleťové antioxidanty chrání pokožku před škodlivými znečišťujícími látkami a UV zářením, a přestože avokádový olej slouží jako antioxidant, pokožku také vyživuje. Další přísadou je tsubaki olej, který může pomoci udržet elasticitu a hladkou texturu. Konečně obsahuje vitamín C, aktivní složku známou pro své rozjasňující vlastnosti.

Vitamin C použitý v iluminátoru je tetrahexyldecyl askorbát, v oleji rozpustná a stabilnější forma kyseliny askorbové. Stabilita přísad je o schopnosti zachovat si své vlastnosti po celou dobu skladovatelnosti. I když je tato forma vitaminu C obsažena v kosmetickém produktu, není to o nic méně účinné. Tetrahexyldecyl askorbát dělá vše, co již pravděpodobně víte o vitamínu C: Má vlastnosti proti stárnutí, dokáže zesvětlit tmavé skvrny a pomáhá večerní tón pleti. Studie navíc ukázaly, že je užitečný při udržování kolagenu a ochraně před volnými radikály. Make-up, který funguje (a působí) jako péče o pleť, je příliš dobrý na to, aby se vynechal, a proto se tato značka stala jednou z mých nejoblíbenějších.

Iluminátor je k dispozici ve třech odstínech: perleťový nude, růžová broskev a teplý bronzer. Krása svítících kapek spočívá v jejich všestrannosti – lze je nosit jako primer, rozjasňovač, bronzer, tvářenku nebo samostatně. Dalším plusem je, že kapky jsou uživatelsky přívětivé. Lahvičku krátce protřepejte, nakapejte jednu nebo dvě kapky na ruce a aplikujte prsty přímo na pokožku. Obal je dobře vyrobená, stlačitelná láhev, která neteče, takže je skvělá pro použití na cestách – hodíte ji do tašky a natřete ji cestou na kávu po pilates.

Při aplikaci jsem dodržovala svou rutinu péče o pleť jako obvykle a doplnila ji ochranným slunečním faktorem a primerem. Mám smíšenou pleť, která může mít sklony k akné a také k zarudnutí a tmavým skvrnám po předchozích kožních problémech. Plánovala jsem, že tento make-up vydrží celý den až do noci, a byla jsem nadšená, že uvidím, jak funguje rozjasňovač pleti. Nanesla jsem pár kapek odstínu Peau de Pêche přímo na pleť prsty, poté jsem navrch nanesla podkladovou bázi a při míchání štětcem jsem si nevšimla žádného loupání. Vzorec má také slabou, svěží vůni podobnou opalovacímu krému (ve skutečnosti jde o citrusy yuzu), díky které je použití ještě příjemnější. Když jsem použila kapky Skin Illuminator k doplnění mého podkladu, zjistila jsem, že odstín Peau de Pêche odpovídá mé světlé pleti a nezhoršuje žádné z mých tmavých skvrn nebo velkých pórů. Ani já jsem postupem času nevypadala jako olejová skvrna. Zkoušel jsem podobné svítící kapky dříve a nebyl jsem ohromen. Jiné vzorce byly husté a plné třpytek – to nebyl případ Westman’s, který má řídkou konzistenci a nabízí zářivý povrch.

Nanesla jsem růžový odstín Peau de Rosé na svou krémovou tvářenku, abych jí dodal lesk a viděl jsem podobné výsledky – moje tvářenka byla jasná a zářivá. Posledních pár dní jsem sáhla po peau de pêche na nošení samostatně, s trochou korektoru. Přestože nemůžete produkt vrstvit pro větší krytí, kapky mi zvedly sebevědomí a poskytly mi výsledky bez make-upu ve dnech, kdy je na make-up prostě příliš horko. A pokud se obáváte, že budete vypadat jako disko koule, není třeba se obávat. Lesk formule je velmi jemný.

TL;DR: Kapky Skin Illuminator jsou nejlepší bezproblémovou alternativou k nanesení tenké vrstvy přirozeného krytí a zároveň rozjasnění přirozeného jasu pleti.

Zářící kapky mohou být polarizační. Na první pohled vypadají jako třpytivá hmota, která celkovému vzhledu pleti moc nepřispívá. S Liquid Super Loaded Skin Illuminator to nemůže být dále od pravdy. Vždy hledám produkty, které by mi zjednodušily rutinu, a kapky Peau de Pêche jsou ideálním make-upem zaměřeným na pleť, který jsem hledala. Pokud máte příliš mnoho make-upu, který působí proti vaší pleti spíše než pro ni, a hledáte produkt, který dodá vaší pleti to nejlepší, Liquid Super Loaded Skin Illuminator je pro vás.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *