Zde je léčba akné na těle, která mi vyčistila pokožku

By | October 19, 2023

FLéta jsem bojovala s akné na těle. Vyzkoušela jsem *každou* léčbu akné na těle – od těch, které zničily moje oblíbená trička až po ta, po kterých byla moje pokožka absurdně suchá – a přesto akné nikdy úplně nezmizelo.

Až na vysoké škole jsem začal pociťovat duschneid, což je pocit žárlivosti, který člověk s tělesným akné pociťuje, když vidí zábavné a trendy produkty osobní péče jiných lidí. Zatímco moji spolubydlící vybírali své tělové mycí prostředky pouze na základě vůně, mně nezbylo nic jiného, ​​než vybrat ty klinicky vyhlížející, které VELKÝMI písmeny vyjadřovaly svůj účel rozbití pupínků (zabilo by je, kdyby byly trochu méně nápadné?). Nevyhnutelně jsem se snažil schovat své nudné mytí těla v zadní části naší společné sprchy – až doteď.

Zde jsou zobrazeny dvě nové řady péče o tělo od Isle of Paradise – jedna pro čištění pleti a jedna pro rozjasnění – které boří všechny obvyklé stereotypy o produktech péče o tělo proti akné (tj. krásně voní, vypadají roztomile a… práce). Tato značka je již mým samoopalovákem pro citlivou pokožku svatého grálu, takže jsem se přirozeně nemohla dočkat, až se mi do rukou dostane lak na nehty Confidently Clear, čistič a hydratační krém.

Obchod Isle of Paradise Body Care

Co způsobuje tělesné akné?

Ohlédněme se na chvíli zpět: Jaké jsou příčiny tělesného akné? “Stejně jako akné na obličeji jsou hlavními příčinami tělesného akné genetické faktory a hormony,” říká dermatolog Hadley King, MD, FAAD. „Svou roli může hrát i stres a pro některé lidi může ovlivnit i strava – zejména potraviny s vysokým glykemickým indexem a některé mléčné výrobky. …mohou také přispět komedogenní topické produkty a okluzivní oblečení – zejména pro zpocenou nebo mastnou pokožku.“

Takže v zásadě moje dvě oblíbené věci (horká jóga a sýr) s největší pravděpodobností přispívají k mému tělesnému akné – ale i kdybych je obě vysadila (což bych neudělala – sýr příliš miluji), pravděpodobně jsou to moje geny, které přispívají nejvíce přispívající vlivný faktor, podle Dr. Král.

Takto fungují produkty péče o tělo proti akné

Je jasné (bez slovní hříčky), že se hodně přemýšlelo o tom, které aktivní složky použít v každé produktové řadě, protože (spoiler) jsou skutečně účinné. Řada Confidently Clear je vyrobena ze směsi kyseliny mléčné, kyseliny salicylové a kyseliny polyglutamové, která prokazatelně snižuje výskyt suchých, drsných hrbolků a textury a odhaluje zdravěji vypadající a jasnější pleť.

Dr. King poukazuje na to, že zvláště kyselina salicylová a mléčná jsou dobré složky, které je třeba hledat při nákupu produktů péče o tělo proti akné. „Kyselina salicylová je vynikající složkou na čištění pórů, protože exfoliuje povrch pokožky a proniká do pórů, aby odstranila mastnotu. [which] “pomáhá předcházet ucpávání pórů a může pomoci odstranit blokády, které se již vytvořily,” říká Dr. Král. „AHA [like lactic acid] Uvolněte vazby, které drží matné, odumřelé kožní buňky na povrchu pokožky, což umožní pokožce se jemně odloupnout a odhalit hladší a zářivější pokožku pod ní.“

Řada Brilliantly Bright naproti tomu obsahuje vitamín C, niacinamid a kyselinu hyaluronovou, které společně hydratují a rozjasňují mdlou pleť. „Vitamin C je základní složkou zdraví pokožky, a to jak jako antioxidant, tak jako klíčový faktor při syntéze kolagenu,“ říká Dr. Král. “A pomáhá rozjasnit pleť a předcházet a vyblednout tmavé skvrny způsobené UV zářením.”

Receptura má dvojitý rozjasňující účinek díky niacinamidu, který Dr. King to nazývá multitaskingovou složkou: současně pomáhá s regulací mazu, rozjasňuje, snižuje zarudnutí, hyperpigmentaci a akné a zároveň zlepšuje tón a texturu pleti.

Moje recenze řady Confidently Clear

Když dorazily produkty tělové péče o akné Isle of Paradise, okamžitě jsem si oblíbila hezké lahvičky, které vypadaly jako vystřižené přímo z estetické sprchové scény mých snů. Pak jsem je samozřejmě musel všechny očichat.

Řada Confidently Clear voní jemně sladce, téměř jako máslový krém, s tóny pomeranče a jasmínu, které jí při použití dodávají dekadentní pocit. Obvykle spěchám do sprchy a ze sprchy, abych mohl pokračovat ve svém dni, ale sladce vonící produkty mě donutily zastavit se a přivonět ke květinám (obrazně řečeno). Místo další práce se sprchování stalo spíše cvičením sebeobsluhy.

Ale přiznám se – vůně mě trochu znervózňovaly, že produkty způsobí vyrážku, jelikož moje pleť v minulosti na voňavé produkty špatně reagovala. Ale na základě příslibu značky, receptury spojily luxus A Protože jsou účinné, rozhodla jsem se je vyzkoušet – zejména proto, že obsahují méně než jedno procento syntetické vůně (jako všechny produkty Clean at Sephora) a jsou tedy dostatečně jemné i pro citlivou pokožku. Další bonus? Všechny vůně používané Isle of Paradise pocházejí z udržitelných a etických zdrojů.

I když si peeling dělám jen dvakrát týdně (samozřejmě vždy den před samoopalováním s kapkami Isle of Paradise), překvapilo mě, jak jemný peeling na mé pokožce cítím – a stále mi to *skutečně* peelingovalo nohy , lepší než jakýkoli jiný scrub, který jsem používal před TBH. A když jsem dostala ten lahodně vonící čistič, byla jsem upřímně v nebi. Se správným hydratačním krémem aplikovaným po každé sprše byl celý zážitek úplný a moje pokožka se cítila pohodlně Tak měkký.

K mému šoku a radosti mi produkty také nezpůsobily žádné pupínky na hrudi a ramenou – místo toho, navzdory mým každodenním lekcím hot jógy (a, víte, sýru), se mi pleť vyčistila a moje pleť zůstala jemná, doslova lesk. Tyto výsledky by ve skutečnosti neměly být překvapením – 92 procent uživatelů tělového čisticího prostředku Confidently Clear zjistilo, že jejich pokožka je hladší, a 90 procent uživatelů Brilliantly Bright souhlasilo s tím, že jejich matná, suchá pokožka byla po týdnu používání jasnější a rovnoměrnější. používání produktů, podle spotřebitelské studie Isle of Paradise Personal Care.

Počítejte se mnou v 92 procentech, protože po několika týdnech používání produktů jsem zažil vše výše uvedené a miluji, jak proměnily moji sprchovou rutinu v úžasný smyslový zážitek. Duschneid, kdo?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *