Zde je nejlepší recept na svlékání prádla.

By | September 15, 2023

WKdyž něco pustíte do pračky, předpokládáte, že po dokončení cyklu odstřeďování bude čistá. Vaše prádlo ale není vždy tak čisté, jak si myslíte, a proto se na sociálních sítích objevuje „svlékání prádla“ jako nejlepší způsob, jak zajistit, aby bylo vaše špinavé prádlo čistší, než tomu bylo v minulých letech.

Zatímco pračky jsou obecně docela dobré v protřepávání a vymáchání špíny a špíny z vašeho oblečení, je obtížné vše odstranit. Zde přichází na řadu odstraňování prádla. „Odstranění prádla odstraňuje usazeniny – zbytky aviváže, mýdla, tvrdé vody a minerálů, stejně jako špínu, olej a bakterie,“ říká odbornice na čištění domácností Diane Regalbuto, majitelka Betty Putzt. “Špína a zbytky by se měly dostat do vody a vytvořit nechutný, ale přesto uspokojivý obraz.”Vyjmutí prádla je také velmi snadné. Jednoduše napustíte vanu horkou vodou a namočíte prádlo do směsi jedlé sody, boraxu a pracího prostředku. Je to skvělé na ručníky, prostěradla a další prádlo, ale pokud jste opatrní, můžete metodu použít i na oblečení. Pokud chcete, aby bylo vaše prádlo čistší, než tomu bylo po léta, Regalbuto doporučuje přesně toto: Perte prádlo doma.

Recept na praní prádla

Ingredience
1/4 šálku boraxu
1/4 šálku jedlé sody
1/2 šálku pracího prostředku

1. Naplňte vanu nebo umyvadlo na prádlo (42 USD) horkou vodou.
2. Čisté prádlo zcela ponořte do vody. Může se jednat o mokré nebo suché, čerstvě vyprané prádlo.
3. Do horké vody přidejte borax, jedlou sodu a mýdlo. Pro větší dotek můžete přidat i trochu bílého octa.
4. Nechte prádlo nasáknout. Pravidelně míchejte, míchejte a vymačkejte po dobu čtyř hodin nebo dokud voda úplně nevychladne. Nečistoty a nečistoty by se měly dostat do vody a změnit ji na zakalenou šedou.
5. Vypusťte vodu a vyždímejte z předmětů přebytečnou tekutinu. Poté je naposledy opláchněte v pračce v cyklu pouze vodou.
6. Vypláchněte vanu, vědro nebo cokoli, co jste namočili s prádlem, protože po ní zůstane špína nebo zbytky.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *