Zde jsou nejlepší nabídky na odstranění chloupků ve Walmartu

By | September 9, 2023

Zima se blíží – a my jsme tu, abychom vám pomohli připravit vaši kosmetickou rutinu na chladnější měsíce dopředu. Považujte to za svůj náhled na vše, co potřebujete ke zlepšení své sestavy v této sezóně, včetně informací o tom, jak dosáhnout velkých úspor. Nakupujte nyní

Otočíte sprchu a skočíte se rychle opláchnout. Pak ti tvé špičaté nohy připomenou, že…už to byla nějaká doba a měl bys to udělat pravděpodobně Udělejte si čas na holení ještě dnes. *Souhlasím se sténáním.* Ale holení trvá věčnost, myslíš. Ve skutečnosti podle průzkumu z roku 2013 holení trvá přesně 1 728 hodin (v průběhu celého života), díky čemuž je pochopitelné, proč 35 procent dotázaných žen uvedlo holení jako svou nejméně oblíbenou část své kosmetické rutiny.

V podstatě nejsi jediný, kdo sténá o dni holení nohou ve sprše. Máme ale dobrou zprávu pro všechny dámy, které si stěžují na to, kolik času tráví odstraňováním chloupků ze svého těla: čas jsou peníze, jak se říká, a pokud tomu chcete věnovat čas, udělejte to alespoň teď nemusíte utrácet peníze, protože během akce Walmart Glow-Up Beauty Event můžete výrazně ušetřit za produkty na odstraňování chloupků.

Od 25. srpna do 24. září můžete ušetřit na stovkách cenově dostupných kosmetických produktů v obchodech a online. Další dobrá zpráva: Je rok 2023, takže pokud se chcete úplně přestat holit, udělejte si své. Ale pokud chcete přeskočit pocit brnění, zde jsou některé z našich oblíbených objevů při odstraňování chloupků.

Nakupujte nezbytnosti pro odstraňování chloupků

Hnědá IPL5

Už vás nebaví trávit spoustu času holením, ale nechcete utrácet peníze za laserové odstranění chloupků? Zařízení pro domácí odstraňování chloupků je dalším nejlepším řešením. Slibuje trvalé odstranění chloupků za pouhé čtyři týdny, zakrytí obou bérců zabere méně než pět minut a stojí mnohem méně než řada drahých ošetření. Ušetřete čas *a* peníze FTW.

Ohřívač vosku Sliick Pro

Dobrý ohřívač vosku je *všechno*, pokud jde o voskování. Tento spolehlivý (a rozkošný) profesionální ohřívač je kompatibilní s recepturami z perel nebo konzervovaného vosku, má široký teplotní rozsah a pojme více než 16 uncí vosku.

Billie sada na holení pro ženy

Pokud chcete zůstat u holení, můžete použít i esteticky příjemnou variantu. Startovací sada Billie obsahuje holicí strojek (na výběr je z mnoha barev), dvě náplně břitů a odpovídající magnetický držák. Slibuje také extrémně hladké oholení, takže se nemusíte holit tak často. Bodujte jedna za úsporu času při sprchování.

Billie Dámský holicí strojek s 5 břity Balení 8 kusů

Nyní je čas zásobit se náhradními žiletkami, když je můžete pořídit levně. Protože není nic horšího, než si uvědomit, že vám došly zásoby – zvlášť od té doby vždy se děje v nejnevhodnějších časech.

Zastřihovač ochlupení na hlavě a těle Wahl Groom Pro

Jste připraveni stát se skutečným profesionálem v odstraňování chloupků? Přesnost tohoto zastřihovače vlasů na vás opravdu udělá dojem. Jen nás neobviňuj, když se u tebe doma objeví každý, kdo potřebuje ostříhat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *