Získejte *Přesné* Legíny na zvednutí zadku od Katie Holmes

By | September 8, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři nezávisle vybírají tyto produkty, Well+Good může získat provizi, pokud provedete nákup prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Katie Holmes má skvělý vkus. Vždy nás uchvátí svým stylem, jako když nosila sako Everlane ve stylu 80. let a všechny nás přesvědčila, že potřebujeme úplně stejný. Nebo v době, kdy nosila fleecovou mikinu, která byla v podstatě módní dekou? Ano. To jsme také vložili do našeho nákupního košíku.

V poslední době Dawson’s Creek Herečka byla spatřena ve Fančiných legínách: Legíny Body Sculpt 7/8 (80 dolarů). Kdybych je ještě nevlastnil sám, spěchal bych si pro pár poté, co jsem viděl, jak je houpe; Tyto kompresní punčochové kalhoty, známé svým super vytvarovaným designem a konturami zlepšujícími zadek, zajistí, že váš zadek bude vypadat dobře – opravdu dobře. Sám jako šťastný majitel páru mohu potvrdit, že vás rozpálí stejně jako vypadají, ale to není vše.

Fanka, Body Sculpt 7/8 oboustranné legíny – 80,00 $

Dostupné velikosti: XS-XXL ve čtyřech různých délkách, včetně kraťasů

materiálů: 70% polyamid, 30% elastan

Barvy: 17

  • Silně stlačuje, modeluje a zvedá
  • Pohodlné a vzbuzující sebevědomí
  • Reverzibilní
  • Odsávání vlhkosti
  • 30denní bezplatná zkušební verze se 100% zárukou vrácení peněz
  • Ne nejudržitelnější materiály

Pro nezasvěcené se Fanka popisuje jako značka „Fabricnology“, která prodává aktivní oblečení navržené tak, aby se ženy „cítily pohodlně, pohodlně, všestranně a zazářily v každém okamžiku“, uvádí jejich web. Mnoho návrhů Fanka tvaruje, zvedá a stlačuje pomocí vysoce kvalitních, vysoce výkonných materiálů, aby bylo dosaženo „tvarového, ale sportovního“ střihu a pocitu. Legíny Body Sculpt si získaly pověst díky svému pocitu druhé kůže, strategickým obrysovým panelům a vlastnostem zvedajícím zadek, které zlepšují náladu nositelů i mimo tělocvičnu.

Katie Holmes nosí legíny Fanka
Foto: W+G creative x Michael Simon

Proč ji miluji

Chlapi, připravte se na to, že vaše sebevědomí půjde až do zadku. naprosto cítím šťavnatý Mám na sobě tyto legíny, i když můj zadek je upřímně plochý. Dokonce i můj přítel si všiml a okamžitě mě nazval „sexy pavián“, když jsem je měla na sobě. (I myslet si To je kompliment?!)

Sametové konturovací panely těchto legín odborně zvýrazní vaše křivky a dodají vaší kořisti vztlak, o kterém všichni sníme. Obzvláště se mi líbí, že panely sahají od kotníku až po hýždě a ne jen kolem hýždí. Tímto způsobem je jemnější a navržený tak, aby vypadal jako promyšlené detaily, spíše než jako pouhé pásky na zvednutí zadku.

Autor testuje legíny Fanka
Foto: Autor

Ale nezáleží jen na vzhledu – pohodlí je klíčové a i zde se legíny Fanka trefily do černého. Čtyřsměrný streč zajišťuje, že se můžete pohybovat bez nepříjemných omezení, a materiál odvádějící vlhkost zajistí, že se budete cítit svěže i při těch nejintenzivnějších trénincích. Už žádné přetahování nebo přestavování během burpees nebo dřepů; Tyto legíny zůstanou na svém místě, takže se můžete soustředit na posouvání svých limitů. Obzvláště se mi líbí výškový pás pro „kontrolu břicha“ a – i když si myslím, že si nikdo nemusí kontrolovat žaludek –Dělat ocenit, jak se cítím hladká, tvarovaná a pokrytá. Je to další funkce zvyšující sebevědomí, díky které máte pocit, že vyděláváte milion dolarů, když je zapnutá.

Abychom nezapomněli na to nejlepší: jsou reverzibilní! S jejich oboustranným designem získáte v podstatě dvě stylové varianty za cenu jedné. Je to jako mít úplně nové legíny, když je otočíte naruby. (Perfektní pro mé kamarády, kteří na sebe při ranní přípravě nevyhnutelně polijí kávu nebo potřískají zubní pastou.) Ať už se cítíte odvážnější se sochařským vzorem nebo jste zdrženlivější s plnou barvou bez pruhů, Legíny Fanka Body Sculpt zakryl jsi záda (strana).

Mohu potvrdit: Zvedací legíny Katie Holmes okamžitě zvednou vaše sebevědomí, jakmile si je obléknete. V současné době jsou k dispozici v různých barvách (přesněji 17) a ve čtyřech různých délkách: 7/8 (které nosí Holmes), Full Length (85 $), 9-palcové motorkářské šortky (65 $) a 6- Palcové motorkářské šortky (65 USD). Za méně než 100 $ za kus se vyplatí vybrat pár nebo dva.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *