Zkusil jsem LastSwab Beauty Trio Pro

By | September 13, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Jako kosmetička trávím většinu času zkoušením nových makeupů. S ohledem na to vždy hledám způsoby, jak učinit svou kosmetickou rutinu udržitelnější a efektivnější. To zahrnuje například minimalizaci odpadu výběrem opakovaně použitelných ubrousků na make-up a biologicky odbouratelných povlaků. Nedávno jsem našel výměnu za dalšího velkého viníka: vatové tampony (aka Q-tips), když jsem narazil na LastSwab Beauty Trio Pro (24 $) od LastObject.

Pokud nejste obeznámeni, značka je známá svými opakovaně použitelnými produkty, od tampónů po ubrousky. Nejen, že jsou šetrné k životnímu prostředí, ale jejich tašky jsou vyrobeny z recyklovaného plastu, který pochází z oceánu. LastSwab Beauty Trio Pro je sada tří opakovaně použitelných silikonových tamponů speciálně navržených pro odstranění make-upu, rozmazání, retušování, oddělování řas a třepení obočí. Web říká, že každá sada může nahradit 2 750 jednorázových tamponů, takže jsem věděl, že to musím vyzkoušet.

Když jsem otevřel krabici, byly přesně takové, jaké jsem očekával – tři malé silikonové podložky. Byly měkké a zdály se dlouhotrvající, takže jsem neměl žádné obavy z toho, že je zaměním do své rutiny, aby byly šetrnější k životnímu prostředí. Po nějakém výzkumu jsem zjistil, že většina lidí používá tyto opakovaně použitelné tampony k ostření očních linek, nanášení očních stínů a nanášení lesku na rty. Přesně to jsem tedy udělal – a řekněme, že výsledky nebyly takové, jaké jsem očekával.

První myšlenky na LastSwab Beauty Trio Pro

Chtěl jsem použít každý tip, abych spravedlivě zhodnotil, jak to funguje, jaký je to pocit atd. Nejprve jsem vyzkoušela opeřenou špičku známou jako LastSwab Original Pro, kterou jsem nanášela pomádu na obočí. Produkt držel dobře a za méně než minutu mi učesal obočí na místo.

Dále jsem použil špičatý tampon LastSwab Beauty Pro k aplikaci lesku na rty. Fungovalo to podobně jako jakýkoli jiný aplikátor srnčích nohou (aka hůlka na rty), čímž se mi na rty rozprostřela rovnoměrná vrstva produktu.

V neposlední řadě byl LastObject Sharpen Pro. Jako někdo, kdo miluje oční linky s křídly, je snadné vytvořit nechtěné šmouhy, a to je přesně to, co jsem vyzkoušela. Bohužel tento tip nefungoval tak, jak jsem doufal. V tužce na oči jsem měla ještě pár pruhů a šmouh, které jí dodaly trochu větší rozměr, ale doufala jsem, že vytvoří ostrou, čistou linku. Nejsem profesionální MUA, takže možná proto jsem to nedokázal, ale byl to průšvih.

Jak čistit opakovaně použitelné silikonové tampony

Poté, co bylo vše řečeno a hotovo, jsem konce umyl mýdlem a vodou a odložil na příště. Lze je prát v pračce, ale nepřipadalo mi to nutné. Sada je dodávána v pouzdře, kde je lze přehledně uložit, takže se nemusíte bát ani jejich ztráty.

Poslední myšlenky na LastSwab Beauty Trio Pro

Celkově bych LastSwab Trio Pro doporučila nováčkům v líčení, kteří jsou smýšlející udržitelně a buď teprve začínají fušovat do kosmetiky, nebo hledají něco dostatečně malého na polední úpravy a vklouznutí do kabelky. Stejně jako u každého kosmetického produktu a nástroje, ne každý nástroj funguje pro každého. Chcete prozkoumat a najít produkty, které nejlépe vyhovují vašim potřebám a preferencím. Koupil bych si další sadu, kdybych tu svou ztratil? Ne. Nechal bych si je v tašce pro případ nouze s make-upem na poslední chvíli? Absolutně.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *