Zlepšete zdraví svých nehtů pomocí těchto lisů

By | September 7, 2023

Zima se blíží – a my jsme tu, abychom vám pomohli připravit vaši kosmetickou rutinu na chladnější měsíce dopředu. Považujte to za svůj náhled na vše, co potřebujete ke zlepšení své sestavy v této sezóně, včetně informací o tom, jak dosáhnout velkých úspor. Nakupujte nyní

Existuje epidemie, o které milovníci manikúry ani zdaleka nemluví: Pokud jste fanatikem gelů, dipů nebo akrylů, i když se díky těmto ošetřením budete cítit krásně, sebevědomě a *trendově*, mohou také vliv na zdraví vašich nehtů.

Možná se díváte na své ruce a souhlasně přikyvujete. Nebo jste možná vždy chtěli dát svým nehtům pauzu, ale nechtěli jste přijít o svůj oblíbený doplněk. V každém případě je tu pro vás dobrá zpráva: lisovací nehty jsou opět v kurzu nejsou ty samé, které jsi měl na střední škole nešikovně připevněné na prstech.

Novou éru natlačovacích nehtů lze snadno zaměnit s pravými akrylovými nehty – za zlomek ceny a bez poškození. Je to pravda: Pokud budete postupovat podle pokynů pro aplikaci a odstranění, nalisované nehty by neměly vůbec ovlivnit zdraví vašich nehtů. A mají další výhodu v tom, že se nanášejí mnohem snadněji než běžná DIY manikúra, zvláště pokud se vám nikdy nedařilo používat nedominantní ruku, aniž byste na konečcích prstů nalakovali nehty.

Pokud stále váháte, zda přejít na jinou, nyní je čas je vyzkoušet, zatímco je můžete ulovit (spolu se stovkami dalších potřeb pro sebeobsluhu) na akci Walmart Beauty Glow-Up, v obchodech a na výhodné ceny začínající online ihned až do 24. září. Níže sdílíme některé z našich oblíbených sad, takže si jich pár vezměte hned teď – než bude odhaleno tajemství šetrné k rozpočtu a šetřící nehty.

Sally Hansen Dokonalá manikúra Onyx-Pected Press na nehty

Pokud dáváte přednost trvale chladnému počasí (pardon, léto), jděte na nižší teploty a tmavší mani. Tento lesklý onyxový set si přímo říká o párování se svetry a botami. Nebo si to můžete uložit až na Halloween a vytvořit strašidelnou atmosféru – hej, mají tvar rakve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *